Yhteystiedot

Rakennus p. jokelainen

Hallitie 3 A
96320 Rovaniemi

Yhteydenotot
Sähköposti: etunimi.sukunimi@rpj.fi
puh. +358 45 111 6880

Yhteydenotto

Heräsikö sinulla jotain kysyttävää? Lähetä meille viestiä alla olevalla lomakkeella, niin olemme sinuun yhteydessä piakkoin.

Laskutustiedot

Laskutustietomme muuttuivat 1.10.2018

Pyydämme toimittamaan jatkossa kaikki meille osoitetut laskut verkkolaskuina seuraavaan osoitteeseen.

Verkkolaskuosoite: 003791267420
Operaattori: Pagero
Välittäjän tunnus: 003723609900

Mikäli ette pysty toimittamaan laskuja verkkolaskuina pyydämme toimittamaan laskut paperisena osoitteeseen:

Rakennus P. Jokelainen Oy
OVT 003791267420
PL 908
02066 DOCUSCAN

Laskuja voi toimittaa myös sähköpostilla osoitteeseen admicom@xbs-salo.com. Osoitteeseen voi lähettää ainoastaan laskuja, ei muuta postia. Laskun tulee olla PDF-formaatissa. Yhdessä sähköpostissa voi olla vain yhden laskun tiedot.

Toimihenkilöt

Tero Jokelainen

Toimitusjohtaja

tero.jokelainen@rpj.fi

Puh. +358 45 111 6880

Paavo Jokelainen

Hallituksen puheenjohtaja

paavo.jokelainen@pp.inet.fi

Puh. +358 400 893 513

Mikko Jokelainen

Työmaainsinööri

mikko.jokelainen@rpj.fi

Puh. +358 45 114 1800

Arto Uutela

Tarjouslaskenta / hankinta

arto.uutela@rpj.fi

Puh. +358 45 163 9400

Leena Pyykkö

Talousvastaava

leena.pyykko@rpj.fi

Puh. +358 40 842 0828

Jarmo Aska

Vastaava työnjohtaja

jarmo.aska@rpj.fi

Puh. +358 45 614 2822

Pentti Haahti

Työnjohtaja

pentti.haahti@rpj.fi

Puh. +358 40 410 3994

Jussi Auvinen

Vastaava työnjohtaja

jussi.auvinen@rpj.fi

Puh. +358 45 214 2422

Antti Haahti

Vastaava työnjohtaja

antti.haahti@rpj.fi

Puh. +358 40 960 7731